Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 讚 易穿戴: 讚
顏色: 彩色
Price: NT$285
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2310062452100115 |
Author: l***9
Date:
Review: CP值高: 讚 易穿戴: 讚
顏色: 彩色
Author: l***9
Date:
Review: CP值高: 好 易穿戴: 好
顏色: 彩色
Author: g***h
Date:
Review: I love love it🥰 The texture is on point 👌😘
顏色: 彩色
Author: a***6
Date:
Review: nice quality I like it
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.